Volkswagen Golf
2.0 TSI GTI 245PK | LED | Stoelverw. | Sfeer | Carplay | Garantie
Direct kopen, basisprijs: € 27.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.980,-
LEASEPRIJS: € 461,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.596,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TSI GTI 245PK | LED | Stoelverw. | Sfeer | Carplay | Garantie |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 februari 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 102.929 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 461,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 180 kw / 245 pk |
| Laadvermogen: | 587 kg |
| Gewicht: | 1.363 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sperdifferentieel
- Sportonderstel
- Infotainment
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Velours bekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel